Přeskočit na obsah

WEB COPYWRITING

Web copywriting – psaní textů pro www stránky.

Připravíme Vám strategii pro obsah Vašeho webu (eshopu) a napíšeme produktové texty, které budou zákazníkům dávat smysl.

Copywriting – prodá Vaše služby, Vaše produkty, zviditelní Váš web.

Jaké získáte výhody správně napsanými webovými texty:

  •  Lepší umístění www stránek ve vyhledávačích
  •  Větší návštěvnost www stránek / eshopu
  •  Větší zisky z prodeje Vašich výrobků a služeb

Máte eshop a potřebujete prodávat zboží ? Vytvoříme Vám čtivé a poutavé texty, které zákazníky přesvědčí aby nakoupili právě u Vás.

Potřebujete prodat Vaše služby? Pak musíte zákazníka přesvědčit aby oslovil zrovna Vás. Na webu to znamená přesvědčit jej textem a obrázkem. Copywriting je věda o tom, jak napsat text, který zaujme a prodá Vaše produkty. Texty na www stránkách musí mít to pravé množství textu, s tím správným obsahem, který návštěvníkovi poskytne všechny potřebné informace, nezahltí ho a návštěvník webu se v textu dobře zorientuje.

Kvalitní Web CopyWriting

Na Vašich webových stránkách může o prodeji rozhodnout CopyWriting. Kvalitní CopyWriting vám přinese lepší výsledky při prodeji služeb i výrobků.

Texty www stránek musí být dobře zformulované a přesvědčivé. Texty musí dokázt vzbudit důvěru a zaujmout vašeho potencionálního zákazníka a přesvědčit ho, že má objednat Vaše produkty, Vaše služby.

Je tedy zřejmé, že na webových stránkách musí být takové informace, které uživatelé hledají a vyžadují, aby se pak podle nich rozhodli zda Vám pošlou objednávku či nikoliv. Pokud text webu nezaujme v prvních vteřinách, návštěvník www stránek okamžitě odchází ke konkurenci. Psaní textů pro internet podléhá specifickým pravidlům. Vyžaduje stručnost, výborné členění, přirozenost a orientaci na uživatele. Dobrý text zaujme, přesvědčí a prodává.

Ovládáme Copywriting (psaní webových textů), které návštěvníky Vašeho webu přesvědčí aby nakoupili právě u Vás. Texty www stránek, které se zaměří na prodej Vašich výrobků a služeb. Budou také posilovat poptávku a značku vaší firmy, osloví cílovou skupinu Vašich zákazníků.

 

Copywriting na Vaše www stránky

Nabízíme Vám copywriting textů Vašich www stránek. V krátkém čase Vám navrhneme a vytvoříme kvalitní texty pro Vaše www stránky. Takové texty, které zaujmou, poskytnou potřebné informace a dovedou návštěvníka k objednání.

Nabízíme web copywriting, copyediting, ale především SEO copywriting a PR články nebo popisky do e-shopu. Hlavní přidanou hodnotou je ale sestavení integrované obsahové strategie a možnost nechat si kompletně spravovat obsah webu (eshopu) formou externího specialisty.

S klienty úzce spolupracujeme, aby se naučili nad obsahem správně uvažovat a pod naším „vedením“ se stali samostatnými a tak dobrými copywritery svých webů, aby nás už ani nepotřebovali.

Potřebují Vaše www stránky nové texty které zaujmou? Pak si objednejte copyvriting webových textů ještě dnes použitím níže uvedeného formuláře :

Pomůžeme i Vám, máme vynikající výsledky.

Napište nám, ozveme se Vám co nejdříve.

POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO DOTAZ.

Můžete si také napsat o nezávaznou úvodní konzultaci k obsahu webu na WordPressu.

Napište nám přes kontaktní formulář.

Ozveme se Vám zpět.